Author: l***a
Date:
Review: Looks very nice. Bought as a gift for friend.
Color: Black
Size: S
Price: £3.18
Original Price: £3.28
| Material | Glass |
| Color | Multicolor |
| Occasion | Festival |
| Features | Lightweight |
| Style | Y2K |
| Type | Pocket Mirror |
| Power Supply | None |
| Applicable Scene | Outdoor |
| Mounting Type | Dresser Mount |
| Festivals | New Year |
| Frame Material | Metal |
| Specular Material | Glass |
| Shapepattern | Heart-shaped |
| Height | 0.8 in |
| Length | 3 in |
| Width | 2.8 in |
| SKU | sb25093021171313112 |
Brand Name: ROMWE
Brand Page: https://m.shein.co.uk/Brands/ROMWE-sc-014444992.html
About: Like an e-mall stocked with all your favorite social styles (finally). Put your aesthetic on lock with the ROMWE apparel and decor you've seen - and loved - online, plus all the dark pop pieces you never knew you needed.
Quality: 1532595 people said the quality is very good!
Author: l***a
Date:
Review: Looks very nice. Bought as a gift for friend.
Color: Black
Size: S
Author: C***a
Date:
Review: Super cute mirror with deer charm, one side is more magnifying and the other side of the mirror is just regular, deer charm is sturdy but with a soft velvet like coating
Color: Multicolor
Size: S
Author: L***A
Date:
Review: I love this wee mirror. LOVE DEERS.
Color: white powder
Size: S
Author: s***4
Date:
Review: really well made ! has some weight to it. looks so pretty
Color: Multicolor
Size: S
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.